Hakkımızda

MENCE Hakkında…

MENCE MOBİL M2M ve IoT hizmetleri konusundaki uzmanlığı ve birikimiyle, makineler arası haberleşme ve mobil yazılım teknolojilerini kullanarak sizlere yenilikçi çözümler sunmayı, ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve verilerinizi uzaktan yönetebilmenize yardımcı olmayı hedefleyen, Türkiye’nin m2m ve IoT alanlarındaki öncü şirketidir.
 

M2M ve IoT Ortağınız…

MENCE M2M ve IoT alanında sunduğu hizmet ve çözümlerle yeniliklere öncülük etmekte, 10 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde daima ilkleri gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda gerek Türkiyede gerekse dünyada bu konuda en doğru teknolojileri geliştiren pazar lideri firmalar ile iş ortaklıkları yapmakta, dünyada M2M alanında yapılmış örnek çalışmaları ve çözümleri sektöre indirerek müşterilerine katma değer katmaktadır. M2M ve IoT teknolojilerinde en yenilikçi ve kapsamlı çözümleri sunan MENCE MOBİL hızla ilerleyen teknoloji ve sistemlerle mevcut portfoyüne yeni teknolojileri de eklemektedir
 

Temel Değerlerimiz…

MENCE müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yenilik ve inovasyonları üstün hizmet kalitesi ile en kısa sürede ve en rekabetçi şekilde sağlamayı temel amaç edinmiştir. MENCE MOBİL iş süreçlerinin merkezinde müşteri odaklılık bulunmakta, hizmetlerinin şeffaflık ve üst düzey sorumluluk bilinci ile yürütülmesi esas alınmaktadır.
   values_icon

Çalışma Metodolojimiz…

 
MENCE satış sonrası entegrasyon hizmetleri ve bu hizmetler için yaptığı uçtan uca proje yönetimi uygulamaları ile müşterilerine gerek satış sürecinde gerekse satış sonrasında en doğru ve hızlı hizmeti vermeyi, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve pazar penetrasyonunda hızla yerini almayı hedeflemektedir. Bu amaçla projelerini global proje yönetimi standartları çerçevesinde yönetmekte ve en son teknolojileri bu amaçla kullanmaktadır.
   methodology_icon
 

 

 

 
 
 

 

 

RSS
LinkedIn