top of page
Father and Son

Mence Hakkında

Mence; M2M ve IoT hizmetleri konusundaki uzmanlığı ve birikimiyle, makineler arası haberleşme ve mobil yazılım teknolojilerini kullanarak sizlere yenilikçi çözümler sunmayı, ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve verilerinizi uzaktan yönetebilmenize yardımcı olmayı hedefleyen, Türkiye’nin M2M ve IoT alanlarındaki öncü şirketidir.

Ayrıca SAP, Pega, Blue Prism ve Denodo alanlarında danışmanlık ve uçtan uca proje teslimi hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmeti ile dijitalleşme yolunda şirketlere yardımcı olmaktadır.

M2M ve IoT Ortağınız

MENCE M2M ve IoT alanında sunduğu hizmet ve çözümlerle yeniliklere öncülük etmekte, 15 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde daima ilkleri gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda gerek Türkiyede gerekse dünyada bu konuda en doğru teknolojileri geliştiren pazar lideri firmalar ile iş ortaklıkları yapmakta, dünyada M2M alanında yapılmış örnek çalışmaları ve çözümleri sektöre indirerek müşterilerine katma değer katmaktadır.

M2M ve IoT teknolojilerinde en yenilikçi ve kapsamlı çözümleri sunan MENCE MOBİL hızla ilerleyen teknoloji ve sistemlerle mevcut portfoyüne yeni teknolojileri de eklemektedir

IOT.jpg
Image20230814181049.jpg

Temel Değerlerimiz

MENCE müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yenilik ve inovasyonları üstün hizmet kalitesi ile en kısa sürede ve en rekabetçi şekilde sağlamayı temel amaç edinmiştir. MENCE MOBİL iş süreçlerinin merkezinde müşteri odaklılık bulunmakta, hizmetlerinin şeffaflık ve üst düzey sorumluluk bilinci ile yürütülmesi esas alınmaktadır.

Çalışma Metodolojimiz

MENCE, Pega ve SAP alanında danışmanlık ve anahtar teslim uçtan uca proje teslim hizmeti vermektedir. Bununla beraber satış sonrası entegrasyon hizmetleri ve bu hizmetler için yaptığı uçtan uca proje yönetimi uygulamaları ile müşterilerine gerek satış sürecinde gerekse satış sonrasında en doğru ve hızlı hizmeti vermeyi, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve pazar penetrasyonunda hızla yerini almayı hedeflemektedir. Bu amaçla projelerini global proje yönetimi standartları çerçevesinde yönetmekte ve en son teknolojileri bu amaçla kullanmaktadır.

Image20230814181059.jpg
bottom of page