top of page

PEGA Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Pega, iş karmaşıklığını ortadan kaldıran low-code prensibi üzerine kurulmuş yenilikçi bir yazılım platformudur. Günümüzde şirketler, dijitalleşmeyle birlikte hızlı bir dönüşüme ihtiyaç duyuluyor. Pega, low-code sayesinde klasik programlamadaki tek boyutlu yaklaşımın ötesine geçerek güçlü yazılımlar oluşturuyor ve bu dönüşüme ayak uyduruyor.

 

Pega, Java’da geliştirilen ve OOP kavramlarını kullanan birleşik bir İş Süreçleri Yönetimi (BPM) sistemidir.

 

Tek bir platform üzerinde CRM, RPA, BPM ve AI uygulamaları oluşturmanıza olanak tanır. Bu sayede şirketlerin dijital süreç otomasyonunu artırmasına ve müşteri deneyimini iyileştirmesine olanak tanır.

 

Finansal hizmetler, sağlık hizmetleri, sigorta, bankacılık ve üretim dahil olmak üzere birçok sektörde dünyanın önde gelen kuruluşları Pega kullanıyor. Çünkü Pega, müşteri değerini en üst düzeyde tutar, hizmeti kolaylaştırır ve verimliliği arttırır. Bu sayede dünyanın önde gelen markaları tarafından kullanılmaktadır.

 

Mence Mobile, bu yeniliği erken fark etmiş bir şirket olarak yeniliğe ayak uydurmakta ve dijitalleşme yolculuğunda şirketlere Pega danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Talep ve ihtiyaçlarınıza göre Pega yolculuğunuzun her anında sizlere yardım etmek için buradayız.

 

2 yıl(2020-2021) Suudi Arabistan'ın bakanlık projelerine Pega destek hizmeti verdik. İngiltere'de bulunan uluslararası bir şirket için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinde Pega versiyon güncellemesi gerçekleştirdik. Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden Tekfen Holding için Pega versiyon güncellemesi ve destek hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda Pega alanında çalışmak isteyen ekipler için kullanıcı eğitimleri ve sertifika sınavlarına hazırlık sağlıyoruz.

bottom of page